Vítej v Klubu!

Tak teda vítej v klubu!

To byl můj první článek, který jsem napsala koncem roku 2016, kdy jsem založila Klub třicátnic.

Bojovala jsem s přijetím třicítky a chtěla jsem své radosti i strasti sdílet se stejně naladěnými lidmi.

Jmenuji se Daniela Vaněčková a více o mně a mém životním příběhu najdete zde

Současná doba je k nám, 30ti letým ženám, nekompromisní.

Jsme ovlivněné tlaky společnosti i biči, které jsme si upletly samy. Musíme budovat kariéru a zároveň založit rodinu. Máme být dokonalé partnerky se spoustou zájmů, mraky přátel a žádnými problémy. Měly bychom žít ekologicky i ekonomicky, stále se usmívat, zdravě jíst, pravidelně cvičit a spát deset hodin denně. Máme být superženy, bezkonfliktní, bez slabostí, ale s tolerancí ke slabostem našich partnerů.

Také to má pro vás takovou hořkou příchuť?

Jsme tohoto všeho vůbec schopné? NE! Ani ve snu toto všechno nezvládneme najednou a v jednom životě.

Všechen ten stres, co bychom měly ve 30ti mít, čím být, kam směřovat… nás často vede do slepé uličky. Zjišťujeme, že nejsme tak dokonalé, jak bychom „podle tabulek“ být měly a na scénu přijde první životní krize.

Jsem milovnice (ne)všedního života!

Chtěla jsem z nás sejmout toto těžké břímě a podporovat ženy, které jsou si vědomé své (ne)dokonalosti a chtějí si užívat svého (ne)všedního života.

Začala jem psát příspěvky na blog a facebook, ale postupně jsem cítila, že chci čtenářkám předat ještě trochu víc. Každý člověk vždy píše jen jak on to cítí, ale chtěla jsem vám zprostředkovat i jiné úhly pohledu a zažité zkušenosti. Proto jsem oslovila několik žen, mezi které patří i dlouhodobé čtenářky blogu, aby se přidaly do tvorby Klubu třicátnic.

A tak vznikla tato jedinečná jízda! Klub je nyní místo, na kterém můžete najít prakticky vše :) od receptů, domácnosti, mateřství, po hledání partnera a budování podnikání. Mám ohromnou radost, že vám díky tomuto rozpětí mohu dopřát něco neskutečného, něco, co tu před pár lety zcela chybělo.

Napsala jsem i několik e-booků, které můžete najít na mé osobní stránce www.danielavaneckova.cz a které podpoří vaši zamilovanost do tohoto věku.

Užijte si to čtení. Mám velikou radost, že tu jste.

Ve třiceti ta pravá jízda teprve začíná

A víte proč?
Jsme sebevědomější, uvědomělejší, máme spoustu zkušeností ze kterých můžeme čerpat, nic nás nesrazí tak lehce na kolena a naivita dávno odplula. Svou krásou a odhodláním záříme do všech stran.

Protože víte, kdo my jsme?

Jsme hrdé třicátnice. Třicítku jsme již překročily nebo se k ní závratnou rychlostí blížíme. Občas nás pomyšlení na náš věk vykolejí, občas se tváříme, že se nás netýká. Jdeme životem se vztyčenou hlavou, překonáváme překážky (občas je i podlézáme), sžíváme se s partnery, dětmi i samotou. Jsme vtipné, krásné, každá je výjimečná a přece jen jsme si v mnohém podobné…